Army & Workwear

Produkty z této řady jsou vhodné zejména pro pracovní oděvy, ale i pro bezpečností složky - armádu, policii, záchranné služby, hasiče a další. Lamináty se vyznačují vysokou paropropustností, hydrostatickou odolností a vysokou odolností vůči praní (některé lze prát až na 60 C). Vrchní materiály mají zvýšenou odolnost vůči oděru. Produkty z této řady jsou nabízeny i v reflexní barvách dle normy ISO 20471. Na armádních kamuflážich jsme schopni zajistit spektrální reflektance a barevnosti. Všechny lamináty jsou upraveny vysoce trvanlivou DWR úpravou.

Dvouvrstvé lamináty

Dvouvrstvé lamináty se dodávají s hydrofilní polyuretanovou membránou a zajišťují bezkonkurenční odvod potu od pokožky člověka do okolního prostředí. Materiály si zachovávají dostatečně vysoký vodní sloupec a 100% větruodolnost. Tyto lamináty jsou určené primárně pro zimní oblečení se zateplenou vrstvou či volnou podšívkou.

  • Vodní sloupec od 10 000 mm
  • Paropropustnost od Ret 3,0
  • Větruodolnost 100%

vrchní materiál membrána Dvouvrstvé lamináty

Třívrstvé lamináty

Třívrstvé lamináty jsou dodávány ve variantách s PU nanovlákennou membránou, PU hydrofilní membránou a PTFE membránou. Jsou určeny pro hardshell, softshell, fleece a sublimační tisk. Lamináty s nanovlákennou membránou se vyznačují extrémně vysokou paropropustností.

Lamináty s hydrofilní PU membránou se vyznačují vysokým vodním sloupcem a dlouhou životností.

  • Vodní sloupec 10 000 - 20 000 mm
  • Paropropustnost od Ret 4,0
  • Větruodolnost 100%

vrchní materiál podšívka membrána Třívrstvé lamináty